0212 441 3951
0533 923 3951

 Hızlı araç kiralama, Türkiye'de organize edilmiş araç kiralama kuruluşudur. 1994  yılında İstanbul Avrupa Yakasında kurulmuş geniş bir kiralık araç filosu oluşturmuş ve tüm ülkeye yayılmıştır. Bugün Hızlı araç kiralama  , İstanbul'daki rent a car şirketi ile her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.


Hızlı araç kiralama Türkiye'deki Rent a Car ofisinden tüm dünyadan ücretsiz rezervasyonlarınızı alarak çalışmaktadır. İstanbul havaalanlarına ücretsiz araç transferleri yapmakta, firmaların filo araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. www.hizliarackirala web sayfasıyla türkiyede ünlü bir şirket haline gelmiş ve "en hızlı araç en hızlı hizmet" sloganını o dönemlerde benimsemiştir.

Hızlı araç kiralama Türkiye'deki Rentacar Şirketini Kurarak uluslararası arenada büyümeye devam eder. Kurumsal operasyonlarını Türkiye'nin belli başlı şehirlerinde yürütür. Rentacar şirketi 2009 yılında bünyesindeki yeni kiralık oto filosuyla cirosunu yükseltmiş, son yılların araba kiralama sektöründe faaliyet gösteren rent a car şirketleri arasında yerini ilk sıralara taşımıştır.

2010 yılında bütün istanbul genelinde verdiği kiralık araçlarla genişbir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Hızlı araç kiralama bu dönemde türkiyenin büyük araç kiralama şirketleri arasında yerini almış ve araba kiralama hizmeti vermektedir. Bugün Hızlı araç kiralama şirketi ülkede rent a car ofisleriyle, her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.